Niesłyszący

Kadra Juniorzy LKS "Gród" Wiślica

Drużyna juniorów LKS „Gród’’ Wiślica reaktywowana została 2000 roku, pod wodzą nowego trenera: Przemysława Gruchały odbiła się od dna tabeli ligowej plasując się aktualnie na 7 pozycji w 10 zespołowej lidze.

Człon zespołu tworzy najlepszy zawodnik i kapitan drużyny: Paweł Walasek, który regularnie w każdym meczu trafia celnie do bramki przeciwnika. Do zawodników wyróżniających się w drużynie należą również: Łukasz Kwiecka, Tomasz Kochański, Wojciech Gruchała, oraz niewątpliwy talent klubu piłki nożnej Patryk Klepacz, który w wieku 13 lat zadebiutował w lidze w meczu z liderem tabeli GKS Szydłów, walnie przyczyniając się do zwycięstwa 3-2.

Drużyna spotyka się regularnie na zajęciach dwa razy w tygodniu. Aktualnie w drużynie trenuje 24 zawodników.                                       

image002.jpeg

 W przyszłym sezonie drużyna ma na celu zwycięstwo w lidze i awans do wyższej klasy rozgrywkowej. Najlepszym spotkaniem jakie drużyna rozegrała była to potyczka z Leśnikiem w Wiązownicy, gdzie zespół wygrał 10:0, w spotkaniu tym niewątpliwie wykazał się ogromną skutecznością kapitan drużyny: Paweł Walasek aplikując  drużynie  przeciwnika 5 bramek.

Do drużyny stopniowo wchodzą młodsi zawodnicy a to ze względu na limit wieku, który obowiązuje w lidze juniorów i wynosi 19 lat.

 

ˇ Bramkarze : Florek Paweł;Rogala Rafał.

ˇObrońcy: Kwiecka Łukasz; Stępień Mateusz; Gruchała Wojtek; Madej Piotr;Dynia Grzegorz; Jasiński Piotr; Sekuła Wojciech; Kabat Zbigniew; Kaleta Artur.

ˇPomocnicy: Kosznik Daniel;Rzępoła Grzegorz;Błachut Michał;Książek Michał;Kieroń Damian; Książek Dariusz; Chwalik Dawid; Kochański Tomasz.

ˇNapastnicy: Piotrowski Bartłomiej; Klepacz Patryk; Walasek Pawel;        Janiec Mateusz.

 

TRENER: Gruchała Przemysław